Letalska prireditev Podpeč 25.6

datum: 24.06.2015

kategorija: novice

Aeroklub Ljubljana in Prostovoljno gasilsko društvo Podpeč v četrtek, 25. junija 2015, na vzletišču Podpeč, organizirata edinstveno letalsko prireditev.

Podpeč

Na prireditvi se bodo predstavila različna letala, balonarji in padalci. Del prireditve bo prikaz vaje iz reševanja, ki jo organizirata Slovenska vojska in Prostovoljno gasilsko društvo Podpeč, ob podpori številnih drugih gasilskih društev.
Prvi na prizorišču bodo obiskovalce pozdravili balonarji, za prešerno vzdušje do poznih večernih ur pa bodo z veselico poskrbeli PGD Podpeč.
Pred in med prireditvijo se bodo lahko obiskovalci prijavili na panoramski let z motornim letalom, adrenalinsko vožnjo z akrobatskim letalom ali na tandemski skok s padalom.

Predprijave za obiskovalce sprejemamo na spletni strani www.aeroklub-lj.si.

7:00 – 9:00 Otvoritev prireditve - vožnje z baloni
9:00 – 10:00 Preleti ultra lahkih letal