DRŽAVNI PRVAKI IN PODPRVAKI V LETENJU Z ULN

datum: 02.09.2019

kategorija: novice

V Ajdovščini je od 30.8.2019 do 1.9.2019 potekalo Državno prvenstvo v letenju z Ultralight letali v kategoriji RAL2.
Aeroklub Gorica sta zastopali 2 posadki, ki sta na koncu osvojili naslov Državnega prvaka kot tudi podprvaka.
Poleg obeh naslovov pa so naši člani še zmagali tako v časovni točnosti poleta kot tudi v natančnem pristanku.
Vsem tekmovalcem čestitamo za odličen uspeh!

Vsem tekmovalcem čestitamo za odličen uspeh!DP rezultatiDP vzletDP točnostnoDP brifingDP časovnaDP ekipiDP pgoDP pristanekDP pristanek2