DRŽAVNO PRVENSTVO ULN 2021

datum: 19.08.2021

kategorija: najave

Aeroklub Gorica bo v času od 3. do 5. septembra 2021 po pooblastilu Ultralahke komisije pri Letalski zvezi Slovenije organiziral Državno prvenstvo v letenju z ultralahkimi letali na letališču v Ajdovščini.

V Aeroklubu Gorica se že več kot 20 let ukvarjamo z letenjem na sodobnih ultralahkih letalih. Smo pionirji letenja s sodobnimi ultralahkimi letali na Goriškem. Svojo letalsko dejavnost opravljamo na letališču v Ajdovščini in tudi sosednji Gorici ter na ostalih letališčih in vzletiščih po Sloveniji in tujini. Udeležujemo se različnih tekmovanj, zletov in letalskih mitingov, na katerih predstavljamo dejavnost.

Od 3. do 5. septembra 2021 bomo po pooblastilu Ultralahke komisije pri Letalski zvezi Slovenije organizirali Državno prvenstvo v letenju z ultralahkimi letali na letališču v Ajdovščini.

Veselimo se vaše udeležbe na državnem prvenstu.

Aeroklub Gorica

LJAJ